Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hcl #1 üzenetére

    Én napi szinten használom mind a Salesforceot, mind a Slacket, szóval tulajdonképp házon belül marad a dolog. :)
    Egyébként én imádom a Slacket, a kezelése nem nagyban különbözik a discordénál.

    Amúgy néha használunk Microsoft Teamset is, de annál még a Zoom is sokkal jobb.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz hcl #13 üzenetére

    Persze, de ez nem a program hibája, ez szerintem emberi limitáció. Nekünk is van 30+ csatorna kb., de sokat meg sem nyitok közüle, mert napi szinten nincs rá szükség. Van pár, ami a legfontosabb és azt használom. Szelektálni kell, de ez más programban sem lenne másképp. A program viszont nagyon reszponzív, a keresés remekül működik, a videóhívás ill. képernyőmegosztás szintén szuper.

    Na most Microsoft Teamset mikor használtuk, hát szerintem annak a programban bőven vannak limitációi. Az egyik az, hogy a videó meg a hang gyakran úgy laggol, hogy az valami kegyetlen. Levetítettek nekünk egy belsős videót Teamsen keresztül az egyik nemrég megjelent videójátékhoz - mert állítólag nem engedték nekik felrakni Youtubera és úgy elküldeni nekünk - hát az valami kegyetlen rossz volt. Mármint nem csak a videó bitrátája, de másodpercenként szinte megállt a videó. :N

    Aztán ha jól emlékszem, amint Teamsen valaki megosztotta a képernyőjét, nem láttam a képet, csak miután kikapcsoltam a webkamerát. Erre most nem emlékszem 100%-ra mondom, de úgy emlékszem ez volt vele.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz vicze #16 üzenetére

    Igen, tisztában vagyok amúgy vele hogy a Teams nem arra való, hogy egy jó minőségű videóanyagot prezentáljanak vele. Ez inkább a cég sara, hogy nem engedik normális ilyen célra alkalmas platformon prezentálni az anyagot, de hát mit lehet tenni. Amúgy simán lehet, hogy az illető netje volt rossz, csak érdekes hogy pl. Zoomal nem volt eddig ilyen rossz élményem.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák