Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz #79335424 #180 üzenetére

    anno szétboncoltam a TVGO-t....és benne vagy rootcheck algoritmus ami a root joghoz szükséges rendszerbeépülőket ellenőrzi hasonló elven mint egy rootcheck app, csak ez nem kér jogot... próbáltam kiszedni belőle, de azután az app nem indult el...hiába csináltam újraszignózást...végül kiderült hogy elég sok visszautalás van és megkerülhetetlen ez a algoritmus...a TVGO-t nagyon jól megcsinálták... a Magisk is csak addig fog működni még a PokeGO biztonsági házirendjét nem frissítik...ugyan ez a helyzet a RootCloak-kal, az is csak azoknál az appooknál megy ahol nem mélyültek el nagyon hogy meggátolják a root használatot

    a se a PokeGO se a régi smartbank nem működik frissítés nélkül, meg sok egyéb más app sem ami megköveteli...jó próbálkozás, bár volt egy jó példa a kártékony böngészőre...ahogy egy rootolt android, úgy egy fertőzött böngésző sem biztonságos, mind2 szivárogtathat személyes és érzékeny adatot...root nélkül is akár...

    mellesleg rootmentes custom rendszeren fut a smartbank, de az ujjlenyomat olvasó használatát nem engedi...próbáltam 7.1.1 alatt is meg 6.0.1 alatt is...csak gyári rendszeren megy 100%-osan

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák