Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz kenwood #560 üzenetére

    Az elektromos közlekedésnek régóta kedvelője vagyok. Szerintem is ez a jövő és jónak tartom. Régóta fejleszthették volna. Hogy most van itt az ideje, úgy is jó. Jónak tartom a járművek robot üzemmódját. Tudom, hogy az emberi figyelmetlenségek értelmes kizárása jó hatással lesz a közlekedésre.
    Évekkel ezelőtt ábrándoztam, hogy a ma benzingőzös, zajos belvárosok utcáiban majd ismét ki lehet pakolni az asztalokat, mert halkabb és szagtalan lesz a forgalom. Felértékelődnek az ingatlanok.. stb Lehet normálisan bicajozni az utak mellett, Az elektromos bicajt is rég csípem..
    Az itt tárgyalt gázolásnál engem nem a társadalmi hatása izgat, nem a cégek stratégiái, hanem az a konkrét, tökegyszerű technikai leírás, ami az önvezetéshez bevetett adott rendszer totális csődjét magyarázza az adott szituban. Ahogy magyarázatot kaptunk, miért zuhant le lángolva a Concorde (felcsapódó lemezdarab...), miért robbant fel a Challenger, (gyorsítófokozat (SRB) tömítőgyűrűje). Ha nem nyilatkoznak róla, akkor is az érdekel.
    Maga a technológia jó és szükséges. Ez lesz a jövő. Vagyis ez ma a jövő.

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák