Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    válasz tatabike #40 üzenetére

    A logika az volt, hogy ő a hirdetők/szolgáltatók szemszögéből írta (legalábbis ezt véltem felfedezni), és ennek hozományaként én is ebből a szemszögből vittem tovább a gondolatmenetet, függetlenül attól, hogy ő szó szerint ezeket már nem írta le. De az írásából nem volt nehéz kicsit továbbgondolni (kb.: mintha ő azt mondta volna, hogy 1..2..3, és én meg folytattam volna, hogy 4..5..6).

    Félreértés ne essék, én nem Loha kollégát hibáztatom, ez jelenleg a reklámot megjelenítők hibája, csupán az ő általa elmondott fonalon mentem tovább.

    [ Szerkesztve ]

  • Keem1

    addikt

    válasz tatabike #42 üzenetére

    Én is értem, hogy tény, de nem a felhasználók kezdték.
    Sokkal régebben jöttek az agresszív hirdetések, mielőtt a reklámblokkolókat tömegesen használni kezdték volna.
    Valószínűleg, nem hiszed el (messziről jött ember ugye), de tényleg nem a hagyományos Google hirdetések miatt használok blokkolót. Viszont mindenkitől elnézést, de nem fogom ki- meg bekapcsolgatni csak azért, mert egyik oldalon rendben vannak a hirdetések, máshol meg nem. A tartalomszolgáltató igenis vegye a fáradtságot és pirítson oda a hirdetőknek (vagy bánom is én kinek, akiktől az ilyesmi származik).
    Én felhasználó vagyok, a technikai része hirdetésoldalon nem érdekel.

    Elmondom mi van: mikor kezdett terjedni a netes reklám, rájöttek, hogy hűű, ez sok pénzt hozhat. Mit csináljunk, mit csináljunk... hát toljunk még több reklámot. Toljunk még jobban észrevehető reklámot. Így nem millió dollárokat, hanem billió, trillió dollárokat is kereshetünk. A júzert leszarjuk.
    Csak mostanra odáig fajult ez, hogy már az agresszív reklám a szűrés miatt van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák