Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Frawly #217 üzenetére

    A GCN-re adott válaszodból látom, hogy nem értetted a CPU-s megjegyzésemet. A GCN volt az, hogy megjelenéskor hozott egy adott szintet, de Abu, meg a többi AMD fan szajkózta, de majd később állva fogják hagyni a konkurenciát, mert majd arra fejlesztenek, bla-bla. Azóta is várjuk. :D Rosszabbak nem lettek, szóval ez nem is kérdés, hogy elegek lesznek sok mindenre. Na a CPU-nál is ez van. Most az intel veri játékokban a ryzeneket. Hiába van a konzolban is több mag/szál, hiába terjedt el a ryzen, továbbra is jobb értékeket hoz az intel. Fontos, hogy ezt CSAK a mostani generációra írom, mert a 3xxx már lehet verni fogja az intelt, de azt csak a hardveres fejlődésnek köszönheti, nem annak, hogy jobban kihasználják a játékok a több magot/szálat. Magyarul egy 2600 nem lesz jobb. Összegezve azt mondom, hogy én már az elmúlt évek tapasztalatai alapján nem hiszek abban, hogy majd, egyszer, a közeljövőben valamit jobban ki fognak használni a játékok, és ezért, valamint a benne lévő tartalékok miatt éri meg megvenni egy adott hardvert. Pláne ha AMD-s. Szerintem mire ez a több mag/szál dolog beérik, már rég kevés lesz mindenre (gaming vonalon) mind a 9400, mind a 2600. :)

    Annyi kieg. még, hogy aki profin tolja és esport gamer annak valóban számít minden fps, de ettől még nem sznob szvsz. Másik meg, hogy én koca gamer vagyok, nagyon nem ez a kategória, de nem is abban az ársávban gondolkodtam, hanem ahogy mondtam én a 9400 vs 2600x (nálam tuning nem játszik, tehát kell az x-es verzió) témában mondom azt, hogy a mostani állapotok, játékok és hardverek mellett inkább az intelt venném, mert pont hogy olcsóbb és még jobb is játékokban.

    Azt is mondtam, hogy várni nem akarok addig, mire a 3600 ára beesik, szóval ha tényleg ilyen majdnem 9700k szintet hoz játékokban, akkor én is meg fogom lépni, hogy átmenetileg sima 2600-at veszek (akkor nem kell az X, mert csak átmeneti megoldás lesz, ameddig beesik a 3600) és akkor én is a fejlesztgetés útjára lépek (hiszen a saját pénztárcámnak nem vagyok ellensége, eddig azért nem éltem ezzel, mert ugye intel, tehát majdnem minden fejlesztés új lappal, stb-vel járt) és akkor év végén vennék egy 3600-at ami még a 2060 utáni kártyámat is ki fogja hajtani, max. olyan picit hagy majd benne, mint most a 9400/2600 a 2060-ban. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák