Új hozzászólás Aktív témák

  • Drag00n

    csendes tag

    válasz t72killer #8 üzenetére

    Nem értem miért jössz itt a HD-vel... Tudod ez olyan mint aki notebookot akarja játékgépnek használni. Nekem és a barátnőmnek is van netbookja ráadásul otthon csücsül még egy toshiba a200-as notebook is. PC-t nem veszünk mivel nem használnánk ki. Sosem voltam valami nagy játékos, így mindig a hordozhatóságot illetve a felhasználási igényeimet tartottam szem előtt. Ilyen kis gépekre is szükség van, mivel a legtöbben akik nem valami számítástechnikai ill. mérnöki karon vannak csak pár office alkalmazás kell nekik és internet. Erre tökéletes a netbook, másra nem. Barátnőmnek Toshiba netbookja van ( 6-7 órás üzemidővel), az én Samsungom NB30 pedig 8 órát is kibír, ellenben az otthoni géppel ami olyan 1,5-2 órát bír.
    Ami az árukat illeti szerintem is borsos az áruk, mivel egyik ismerősöm gazdasági igazgató az egyik bolthálózatnál így olcsón jutottunk a gépekhez, szóval ezen tényleg lehetne változtatni. Természetesen a főiskolákon/egyetemeken rengeteg csaj is van, és 80%-nál látok netbookokat ami az Ő esetükben pláne érthető mivel senki sem cipel szívesen 2-3 kilós gépet ami ráadásul sok helyet foglal.
    Van jövő a kis gépekben, persze majd meglátjuk a tabletek világa, hogy hat rájuk.

Új hozzászólás Aktív témák