Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz deathtania #8 üzenetére

    "attól függ, milyen firefoxot használsz- az 1.5ös verzió bizonyosan rosszabb..."

    A 3.5x illetve közelgő 3.6-os verziókról beszélek. Néha olvass független biztonsági helyzetjelentéseket.

    Persze ha telenyomod minden biztonságot szolgáló cuccal, mint NoScript, FlashBlock, Siteadvisor és társai az valamelyest tényleg jobb, ugyanis ami nincs azt nem is tudják kihasználni, de
    1: Ilyeneket használni olyan, mint szkafanderben maratont futni.
    2: Az oldalak 80%-a nem fog működni JS nélkül. Ilyenkor mit csinálsz, ha az adott oldalt feltétlenül használnod kell valamiért?
    a): Engedélyezed, működni fognak a menük, viszont bekapod a kártevőt.
    b): Nem engedélyezed, ezzel elvágtad magad az adott lehetőségtől.

    "amúgy ha meg nagyon a biztonságra akarsz törekedni, akkor telepíts egy google toolbart"

    Ez vicc akart lenni? :D

    Egyébként már minden antivírusnak van valósidejű védelme. Mivel a fájlrendszeren, illetőleg a cache-ben is keres, így sokkal jobb, mivel
    1: Nem esnek ki olyan böngészők, mint Opera.
    2: Nem akad össze bizonyos böngészőkkel. Nem egy olyan über-tűzfallal is találkoztam már, ami miatt például nem lehetett elérni a Gmail-t.

    Amúgy mindig fenntartással voltam ezekkel a fraud protection megoldásokkal több okból. Egy ideig próbálgattam mikor éppen Firefoxot használtam/teszteltem, de lassult is tőle a böngésző valamennyit és nem voltam megelégedve az osztályzatokkal. A kedvenc, jól bejáratott crackoldalaimat dobta feketelistára, gondolom csak mert orosz, meg ilyen-olyan tárhelyen vannak. Továbbá ha csak ilyenekre hagyatkozol, az még rosszabb, mert sosem tanulod meg magadtól detektálni a gyanús oldalakat ha eddig nem voltál rá képes, ha pedig igen akkor idővel ellustulsz és csak a jelzést figyeled.

    julius666: "Hát ha azt user errornak nevezzük, hogy IE-t használ valaki, akkor tényleg az kellett hozzá"

    Igen, az. Ésszel kell linkekre kattintgatni: http://megbizhatooldal.com

  • Morden24

    nagyúr

    válasz deathtania #8 üzenetére

    Több hír is volt róla (többek között itt is), hogy a másik 4 nagy böngésző összesen és kettővel megszorozva nem tartalmaz annyi hibát, mint az fx.

    az IE eddig sem volt valami jó, ezután sem lesz

    Gondold át még egyszer, sandboxszal együtt.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák