Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XplodR

    csendes tag

    válasz peestike #133 üzenetére

    peestike
    Nálam szempont hogy a gariztatás minél közelebb történjen, mivel ha valami saját hibámon kívül megy tönkre szeretném a lehető legkevesebb ideig nélkülözni ha már megvettem. Nem győzöm hangsúlyozni hogy ez csak az én hozzáállásom, simán lehet hogy ez egyéni preferencia. Aki szeret moddolni tegye, szíve joga. Nekem is volt kínai telefonom (kevés dolgok egyike amit nem bántam meg) reszeltem is rendesen, de egy idő után meguntam hogy szinte semmi sem működik out of the box (na meg megutáltam az androidot de az másik történet). Az meg hogy hol gyártják nem túl releváns (megint szerintem!). Nokia is készült itthon mégis finn volt a "minőség", nem magyar. Mercedest is gyártanak mégse a "jó magyar munkásszellem" hanem inkább a német precizitás látszik rajta. A Zircon meg egy gyors keresés után talán mégis más árkategória :) [link]
    Dave
    Tudom hogy rengeteg nagy név igazából kínai gyártmány, de a márka nem az. Nálam ott kezdődnek a kétségek ha utóbbi is az. Azzal hogy a személyes tapasztalat a legértékesebb azzal egyetértek, de nálam ezek a tapasztalatok nem túl jók a kínai termékekkel. A Marleyt is sem azért "favorizálom" mert húdenagy márka hanem mert még nem csalódtam benne. Ha meg lesz alkalmam az egyik említett kínai fülest kipróbálni akkor ki is fogom hátha redukálja az előítéleteimet :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák