Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz cucka #27 üzenetére

    "És van olyan ügyfél, aki meg nem hajlandó erre plusz pénzt áldozni. Ja, minden ügyél ilyen, és szerintem joggal. A való életben a böngészők gyakorlatilag támogatják a javascript-et. Pont. Anyagilag nem éri meg js nélkül is működő oldalakat készíteni, mert nem igazán vannak olyan látogatók, akik csak így tudnák böngészni az oldalt. Persze, ennek belátásához több, való életből vett tapasztalatra van szükség és kevesebb elméleti okoskodásra."

    ok, itt picit tuloztam, egy kiveteltol eltekintve en is csak sajat oldalaim eseteben csinalom meg ezt, ott sem minden alkalommal

    "Például elég jól megdobja a felhasználói élményt, ha nem kell minden klikkelésnél újratölteni az oldalt. A csicsásabb, látványosabb megoldásoknak is vannak funkcionális, ergonómiai előnyei (ok, nem mindig ). A másik dolog, hogy a felhasználóknak így tetszik, ezt szeretik, ilyen irányba megy a fejlődés. Ez van."

    hirtelen nekem csak a videolejatszok jutnak eszembe, mert ott tenylegesen elony, hogy nem toltodik ujra az oldal (es kezdodik elorol a video letoltese, ha elszall valamiert a cache), ha mondjuk a kommenteket szeretnem tovabb olvasni
    viszont mondjuk egy twitter-en teljesen ertelmetlennek latom az ilyeten lapozast, mert ott nem lenne tragedia az oldal ujratoltese, cserebe nem none kilometeresre az oldal
    persze ez itt mar szigoruan maganvelemeny, nekem mindenesetre nem, vagy csak ritkan tetszik, amilyen iranyba megy a web

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák