Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz Crystalheart #217 üzenetére

    En, mint irtam kb egy evtizede elek itt. Buszke vagyok a magyarsagomra, de mivel itt elek, itt van a csaladom, itt van lakasom, itt keresem a kenyerem, igy amerikainak vallom magam, ha kerdezik. Persze mindig hozzateszem, hogy Magyarorszagon nottem fel.
    Szeretem Magyarorszagot, meg akkoris, hogy borzaszto depresszios nep vagytok es nagyon sokat sirtok, hogy ez szar, az szar. Valoban nem a legfejlettebb allam a vilagon, de vannak 1000x rosszabbak is, hidd el.
    Itt buszken kirakjak minden sarokra az USA zaszlot. Ha Magyarorszagon kiraknad a hazadra a magyar zaszlot, masnapra tele lenne grafitizve a hazad, hogy "mocskos jobboldali, dogoljon meg orban...stb". Nem mondom, hogy probald ki, mert nem akarom hogy veletlenul igazam legyen. Egyszeruen mas a mentalitas. Itt ha a kocsidra kiteszed a varos focicsapatanak az ellenfelenek a zaszlajat, akkor nemfogjak vegighuzni a kocsidon a kulcsot es nem fogjak letepkedni rola a zaszlot. Emberek vagyunk, kulonbozunk, van aki ezt szereti, van aki azt.

    [ Szerkesztve ]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák