Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old gray

    addikt

    válasz tiv83us #219 üzenetére

    "Szeretem Magyarorszagot, meg akkoris, hogy borzaszto depresszios nep vagytok es nagyon sokat sirtok, hogy ez szar, az szar"

    Jah bocs, te már akkor nem is vagy magyar? Csak "ti" ? :U
    Hogy akarsz így büszke lenni a magyarságodra? :U

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz tiv83us #219 üzenetére

    Na igen, USA-ban nem volt 40 év komcsizmus :D Egyrészt maga a rendszer, másrészt hogy a rendszer ellenségei a lehető legnagyobb invezrei akarnak annak lenni. Az sem túl szívderítő, hogy egy ilyen kijelentéssel meg lehet magyarázni a legtöbb rákfenénket, de attól még ez van. :| Csak meg kell nézni, hogy K-Németo.-nak milyen problémái voltak még úgy is, hogy húzza a fejlettebb nyugat is. Pedig mennyi lehetőség volna!

    Én magamat amúgy nem tartom depressziósnak egy csöppet sem, az ütközne az elveimmel :) Inkább csak pesszimista vagyok a jelent illetően, de annál optimistább a jövőre tekintve. :):):) Egy több, mint ezeréves európai államnak nyilvánvalóan nem egy kongói bennszülött törzs életszínvonalához kell mérnie magát, mindazonáltal szerintem tisztában van vele a legtöbb értelmes ember, hogy Mo. életszínvonalt tekintve még mindig a fejlettebbek közé tartozik. A probléma az, hogy a fejlettebb országok igencsak ki vannak téve az erkölcsi hanyattlásnak, és úgy tűnik, mi kezdünk elindulni azon a bizonyos lejtőn... Pedig ha még gyorsan elkapnánk egy öreg tölgy kilógó gyökerét... :)

    [ Szerkesztve ]

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz tiv83us #219 üzenetére

    Egyet értek veled elég sok dologban. Itthon még mindig a "dögöljön meg a szomszéd tehene is..." felfogás van, politikai szinten pedig enyhe túlfűtöttség van. (csak megjegyezném: anno idén márciusban a főiskolára nem mertem bemenni,úgy,hogy alkalomhoz illően kitűzzem a kokárdát.Sajnos én egy olyan városban tanulok/tam ahol khm..hát ahol az idő kerekét megállitotta egy sarló vagy kalapács vagy mi. Megjegyezén még azt is,hogy kb 2 m vagy és 115+ al mérlegelek,de akkor is, jobb a békesség.) Egyébként én is gondolkodom, hogy nekivágok a nagyvilágnak (Írország és Kanada déli része szimpi)s, bár ez csak álom per pill,az biztos,hogy 2 dolog tuti hiányozna magyarországról: a szép lányok és az édesanyám főztje :D

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák