Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    De gyors voltál :DDD

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • guga

    Közösségépítő

    Nos :DDD
    Először is mindenkinek köszönöm, hogy rám fanyalodta az idejét :D
    Ill. bocsi a kései reakcióért, a lakásunk szétverve, a kőmíjes kelemen akcióban, jelenleg kismotorral megyek wc-re a bánki köztéribe, mert a fajansz az udvaron van, amíg burkolnak :DDD ilyen állapotok között nehezen találom meg a klaviatúrát.

    Először is:

    Killing! Már szakmunkástanuló voltam, Bandika meg nekem segített. Festettük az iskolát. A takarítónő körülöttünk legyeskedett, éreztem, hogy vibrál körülötte a levegő, de zsák a foltját. Én inkább lelki typ vagyok, Bandika és a takarítónő meg testi, tuti extázisba esnének a Fásy mulatóban :DDD kb. 5 perc alatt lebeszélték, mint egy kamion parkolóban, s utána bementek a tanáriba. Hatalmas nyögés, visítás, zengett az iskola, még jó, hogy nyári szünet volt :DDD
    Én csak a kulcslyukon lestem be :B ;] nem okozott maradandó élményt, Bandika emelkedő fenekét láttam a tanári kanapén. Azelőtt dolgoztam imszeminator mellett (tehenek mesterséges megtermékenyítése), az jutott eszembe :DDD

    Mr.Csizmás! Én is melles vagyok, úgy értem benne van a top 10-ben, de vallom, hogy van mögötte egy nő is (esetemben a feleségem) :D

    Thunderzolee! István bácsi csak egy van, azon sincs szalámi :DDD

    Dare2Live! Gondolkodtam is rajta, hogy érdemes e belekeverni az aktuál politikát. Még írás közben visszaszedtem pár vad dolgot, utána 500-as olvasás után kivettem egy bizonyos részt. De mivel mindig is így gondoltam benne hagyom, mert bassza a csőrömet néhány dolog, s a blog erre való, hogy megosszuk, s ne finomkodjunk. Van egy haverom (JonesC) egyszer dumáltunk róla, hogy megjelentetünk visszaszedett írásokat, olyasmit, ami soha nem jelenhetne meg, mert a szövegszerkesztőben még mentés előtt backspace :DDD kicsit bonyás, de kamerával megoldható (a saját) s másoké :F :DDD

    jorden06! A húson élés sem ok, mert amitz megennénk is él valamin, általában növényeken. Egyedüli menekülő útvonal a tenger&ocean.

    Madárpók! Könnyű kideríteni, hogy mikről van szó, kiraksz egy kanál mézet, annak az illatát kilóméterekről megérzik. Gondolom megismered a méhet, nálunk általában krajinai méhek vannak, még vadon is.

    Crystalheart! Nálunk 3 idős méhész van, nagyon sok kaptárral, különböző helyen + repcetáblák minden irányban. Viszont nulla méhecske. Célirányosan mennek, de a méhek arról ismerszenek, hogy nem csak kaptárban, legalább annyi él/élt szabadon, mint befogva. Mert, ha egy család kirajzott, s nem fogták be, az szaporodik a fák odvaiban. 1-2-3, stb. Ha alakult egy család, az megmarad, s tovább rajzik túlnépesedés esetén. Ezért vannak/voltak méhek mindenhol.
    De perpill nem látod őket sehol.

    Findzs! Anyám szintén rokkantnyugdíjas, de hadd jegyezzem meg, hogy szlovákiában nincs 80.000 roki, nálunk a tízszerese. Nekem sajnos több olyan ismerősöm is van, aki megvette az orvost még a szoci rendszerben.
    Nincs kedvem adózni miattuk, tehetetlennek érzem magam. De más miatt sincs értelme adót fizetni :DDD a befizetett lóvénak nincs látható eredménye.

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • guga

    Közösségépítő

    válasz Crystalheart #39 üzenetére

    Nem szükséges méhésztől méheknek kirajzani, mert a vadon élő méhek is szaporodnak. Egy család, ha kirajzott, később hatványozódik. Én sokszor találkoztam fák odvában élő háziméhekkel.

    Főleg vízpartok közelébe költöznek.
    De tök egyszerű, az orgona most virágzik. Valahol csak kéne lenni legalább egy méhecskének :DDD 30-40km-es körzetben járkálok motorral, figyelem, de sehol sem látok méheket.

    Az ország más területein nyüzsögnek?
    20 évet éltem Budapesten, bár a városon belül nem sok méhész van, de a város tele van, vagy volt méhekkel, másképpen gyümölcs nem termett volna senkinek.

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • guga

    Közösségépítő

    válasz 4d #40 üzenetére

    Én olvastam egy tanulmányt, ami a mobilhálózatokat okolja. A méhek elvesztik a tájékozodó képességüket, s nem találnak vissza a kaptárba.

    De ma már nem csak mobilhálózat van, ott a műholdas kommunikáció, a wifi, amit említettél. S egyéb földi nyalánkságok.
    + amiről még nem tudunk. A földön nincs egy szabad négyzetcentiméter sem.

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • guga

    Közösségépítő

    válasz Biriboyka #47 üzenetére

    S mézelsz is már :F ;] :DDD megfejhetlek :F :Y :DDD
    Én is szeretnék hamarosan belefogni 4-5 családdal, csak saját fogyasztásra.

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák