Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    Nos :DDD
    Először is mindenkinek köszönöm, hogy rám fanyalodta az idejét :D
    Ill. bocsi a kései reakcióért, a lakásunk szétverve, a kőmíjes kelemen akcióban, jelenleg kismotorral megyek wc-re a bánki köztéribe, mert a fajansz az udvaron van, amíg burkolnak :DDD ilyen állapotok között nehezen találom meg a klaviatúrát.

    Először is:

    Killing! Már szakmunkástanuló voltam, Bandika meg nekem segített. Festettük az iskolát. A takarítónő körülöttünk legyeskedett, éreztem, hogy vibrál körülötte a levegő, de zsák a foltját. Én inkább lelki typ vagyok, Bandika és a takarítónő meg testi, tuti extázisba esnének a Fásy mulatóban :DDD kb. 5 perc alatt lebeszélték, mint egy kamion parkolóban, s utána bementek a tanáriba. Hatalmas nyögés, visítás, zengett az iskola, még jó, hogy nyári szünet volt :DDD
    Én csak a kulcslyukon lestem be :B ;] nem okozott maradandó élményt, Bandika emelkedő fenekét láttam a tanári kanapén. Azelőtt dolgoztam imszeminator mellett (tehenek mesterséges megtermékenyítése), az jutott eszembe :DDD

    Mr.Csizmás! Én is melles vagyok, úgy értem benne van a top 10-ben, de vallom, hogy van mögötte egy nő is (esetemben a feleségem) :D

    Thunderzolee! István bácsi csak egy van, azon sincs szalámi :DDD

    Dare2Live! Gondolkodtam is rajta, hogy érdemes e belekeverni az aktuál politikát. Még írás közben visszaszedtem pár vad dolgot, utána 500-as olvasás után kivettem egy bizonyos részt. De mivel mindig is így gondoltam benne hagyom, mert bassza a csőrömet néhány dolog, s a blog erre való, hogy megosszuk, s ne finomkodjunk. Van egy haverom (JonesC) egyszer dumáltunk róla, hogy megjelentetünk visszaszedett írásokat, olyasmit, ami soha nem jelenhetne meg, mert a szövegszerkesztőben még mentés előtt backspace :DDD kicsit bonyás, de kamerával megoldható (a saját) s másoké :F :DDD

    jorden06! A húson élés sem ok, mert amitz megennénk is él valamin, általában növényeken. Egyedüli menekülő útvonal a tenger&ocean.

    Madárpók! Könnyű kideríteni, hogy mikről van szó, kiraksz egy kanál mézet, annak az illatát kilóméterekről megérzik. Gondolom megismered a méhet, nálunk általában krajinai méhek vannak, még vadon is.

    Crystalheart! Nálunk 3 idős méhész van, nagyon sok kaptárral, különböző helyen + repcetáblák minden irányban. Viszont nulla méhecske. Célirányosan mennek, de a méhek arról ismerszenek, hogy nem csak kaptárban, legalább annyi él/élt szabadon, mint befogva. Mert, ha egy család kirajzott, s nem fogták be, az szaporodik a fák odvaiban. 1-2-3, stb. Ha alakult egy család, az megmarad, s tovább rajzik túlnépesedés esetén. Ezért vannak/voltak méhek mindenhol.
    De perpill nem látod őket sehol.

    Findzs! Anyám szintén rokkantnyugdíjas, de hadd jegyezzem meg, hogy szlovákiában nincs 80.000 roki, nálunk a tízszerese. Nekem sajnos több olyan ismerősöm is van, aki megvette az orvost még a szoci rendszerben.
    Nincs kedvem adózni miattuk, tehetetlennek érzem magam. De más miatt sincs értelme adót fizetni :DDD a befizetett lóvénak nincs látható eredménye.

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák