Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz LordX #13 üzenetére

    "Ha fehőben dolgozol, akkor per definíció a felhőben fut a programod, ez által a felhőben levő gépen akarod elérni a fájlokat, úgyhogy kb. tök mindegy, hogy milyen sávszélessége van a kliensnek, amivel csatlakozol.."

    Ha távoli rendszeren fut a program is, akkor kell egy megjelenítő alkalmazás, s egy FHD vagy nagyobb felbontású felületet realtime interaktív módon streamelni kell a sávszél-különösen, ha nem egyedül hazsnálod a programot. tudom, használtam, kínzóeszköznek tökéletes volt. Ez a felhő definíció pedig csak az egyik rá, van még kismillió másik is- újabban csak a netes tárhelyet emlegetik felhőnek

    "Amazonnál konkrétan dedikált hálózati hozzáférés van a felhős fájlrendszerhez a gépekről, szerintem ne fogadj nagy pénzekben, hogy érdemben lassabb a hozzáférés, mint egy lokális fájl esetében."

    Szerintem csak arra szabad fogadni- a sávszél nagyon megfogja a rendszert, s a terabites optikai net nem evidens még a hanyatló nyugaton sem. Dedikált sávszélt pedig nem biztos, hogy tudsz venni a netszolgáltatódnál. Pláne gigabitest.

    #21 djgeg; melyik netes tárhelyszolgáltató lőtték le egyik pillanatról a másikra, mert olyanjuk volt? mikor csinálják meg a következővel? Ha nem látod ki hol mi módon tárolja az adataidat, akkor hogy lesznek biztonságban?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák