Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz b. #66 üzenetére

    AMD, Intel és NV policy, hogy nem reagálnak a médiára. Ha valami gond van azt privátban intézik. A Kitgurunál azért említettem, hogy kirúgtak már valakit AMD-ről szóló hír miatt, mert történt ilyen, és ott se volt kiteregetve a szennyes. Azóta az a valaki az AnandTechnek és a Tom's Hardware-nek ír. Ezek a dolgok sosem fognak a nyilvánosság előtt zajlani. Leginkább a háttérben lehet tudomást szerezni a részletekről, de azok sem hivatalos infók.

    Én nem tartom kizártnak, hogy volt valamennyi idő, amíg nem volt elérhető, de ezt én hogy bizonyítsam be? Az AMD szerint nem volt semmi gond, míg a Kitguru szerint volt. De amikor néztem, akkor minden működött tökéletesen. Ezt nem tudom megírni abban az időpillanatban, amikor ezt néztem, mert működött, de azt sem írhatom le, hogy nem működött, mert nem tudom bizonyítani, és az AMD szerint nem volt gond. Ezzel te mit csinálnál? :))

    Nincs titokzatos PDF. Úgy működik a briefing, hogy az AMD küld egy meghívót. Jelentkezel, és adnak egy linket. Onnan leszeded a PFD-et, és amikor megy a briefing, akkor az AMD mondja, hogy melyik slide-ről beszélnek. Tehát már a beszéd pillanatában ott van nálad minden információ a PDF-ből, beleértve a végén lévő jegyzeteket. Ezeket meg kell nézni. Mint írtam, én mindig a jegyzetekkel kezdem.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák