Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kingi

    tag

    válasz Morden24 #28 üzenetére

    én kérdeztem, és nem mondtam, hogy értek hozzá, úgyhogy gondolom nem nekem írtad....... Egyébként ki a magánszemély? Te? Én? Vagy csak feltélezel dolgokat.
    És ez hogy jön ide? A józsibás hasonlatról csak annyit, hogy mindenki magából indul ki :D mivel az IBM-nél pl. Business Partner Manager voltam, a Cap Gemini (Ernst&Young-nál) meg Busines Development Manager, ha megbocsátasz k...ra nem érdekel a feltételezésed...
    Mellesleg továbbra is kérdezem, hogy mivel ezen "halom jól megfizetett és gondosan összeválogatott jogász és pénzügyi szakember"szakértők megvették volna a yahoot, ha az nem utasítja el őket, akkor most mi lenne véleményed, és utána következik be az esés... Akkor most mihez is értenek? Utólag mindenki okos persze. Arról nem beszélve, hogy a jelen gazdasági helyzet is a szakértők aktív részvételével alakult ki..., úgyhogy :)
    A volatilitás növekedése, azaz a cég részvényei értékének mozgása ugyanúgy nagy lehetőség, mint ahogy nagy kockázat, de hogy értelmetlen lenne, ahogy írtad, az nem gazdasági fogalom - gondolom nagy alázattal...

    a csapongásról meg annyit, hogy műszaki emberként meg olvasd vissza xy (bocs, nem tudom a nevét) csapongásait, aki először azt írta, hogy nem értünk hozzá, én sem (ezek szerint ő igen), aztán azt írta, hogy jól értek hozzá, akkor jön a nyelvtannal... Szóval hülyeségre hülyeség a válasz....

    Szerintem ezt fejezzük be és beszéljünk a témáról:

    Kiváncsi vagyok az itteni sok "gondolkódó" véleményére, hogy mi lesz a Yahoo-val mondjuk negyedév, félév, illetve egy év múlva????

    győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

Új hozzászólás Aktív témák