Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz D1Rect #13 üzenetére

    Pontosan ezért nem akarom és nem is fogom kipróbálni :)

    Oh, most nézem a linkedet! :C Egyik kedvenc. Bár nem az a számomra mesélős fajta :) Ez inkább a bulizósabb féle...

    [ Szerkesztve ]

  • cucka

    addikt

    válasz D1Rect #13 üzenetére

    Tessék egy kicsit mainesebb goa, teljesen jó minden nélkül.
    Nem rossz, bár igazából nekem nem a mainstream-séggel van a problémám, hanem az elektronikus zenével :) . Nekem az egész olyan, mint ha egy József Attila költeményt egy beszédszintetizátor "szavalna el". A zeneszerzői oldal megvan az elektronikus zenében, az emberi előadás viszont teljesen hiányzik. Ha elmész egy élő koncertre, akkor ott nem csak a megfelelő hangokat hallod a megfelelő sorrendben egymás után, hanem ott van a zenészek összekacsintása, érzelmei, mellényúlásai. Elektronikus zenében ki fog összekacsintani, a Pioneer effektprocesszor meg a Technics keverőpult? Biztos megvannak az elektronikus zene szépségei, de ez a túlzott személytelenség számomra kifejezetten taszító és nehezen tudom összeegyeztetni a hippi gondolatvilágot az elektronikus zene szintetikus, gépi hangulatával. Amúgy lehet, hogy csak bennem van a hiba.
    Amúgy a linkelt szám egész jó. :)

    Csak annyira mint a természetazonos színezék/aroma.
    Hát egy laboratóriumban szintetizálta egy Hoffmann nevű úr az 1930-as években. Valóban félszintetikus, tehát valamilyen természetes alapanyagból készül, de azért nem lehet mellé bullshit-legendákat szőni, hogy isten ajándéka meg hogy már az ókori aztékok/maják/egyiptomiak is használták.

Új hozzászólás Aktív témák