Új hozzászólás Aktív témák

  • YASKATIR

    aktív tag

    válasz Béééla #23 üzenetére

    Az allahu akbar az pontosan azt jelenti, hogy god is great.. hol itt a fake news? Szerintem ezt a vonalat ne eroltesd, mert nem fog menni.

    (#24) David75 : Europaban vagyunk es nem amerikaban, raadasul itt franciaorszagrol van szo. Hol erdekel engem, hogy mi van amerikaban vagy iranban vagy best koreaban? Azt pedig semmit sem jelent, hogy szerinted mire fogjak hasznalni vagy szerinted mire lehet majd ezt hasznalni. Majd akkor kardoskodj, ha tenyleg arra hasznaljak, amit te elkepzelsz, addig felesleges.

    (#25) Alchemist : Ez most mit bizonyit? Senki sem mondta egy szoval sem, hogy nem fer bele sok minden. Egyebkent probald megerteni az olvasott szoveget:
    "Az újságíró nem tényeket sorolt, ez a fajta véleménynyilvánítás pedig belefér.", azt irta le, hogy szerinte, eleg nagy kulonbseg. (Egyebkent szerintem is doppingol ezerrel, keptelen vagyok elhinni azt, amit veghez visz. De majd 30 ev mulva kiderul, hogy igazam volt-e vagy sem)

    Tok vicces, hogy mindent probaltok mindennel osszemosni, de meg igy sem jottok ki ugy a dologbol, ahogy szeretnetek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák