Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz macskea #21 üzenetére

    Szerintem nincs "helyes" szemlélet. Ez teljesen ízlés dolga.
    Nekem nincs kocsim és jogsim, mert se idöm, se pénzem rájuk, így azt mondom, hogy élvezném, ha egy kocsi levinne Balatonra, ahova most csak vonattal jutnék le drágán a koszos vonaton.

    Viszont, ha lenne pénzem kocsira és elkapna a vezetés élménye, akkor már valószínüleg nem engedném ki a kezemböl a kormányt.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • #79335424

    törölt tag

    válasz macskea #48 üzenetére

    Engem nem érdekel, hogy egyes gyártók hova jutottak. Aki Budapesten halk motorral közlekedik, az öngyilkosjelölt.

    Ha a vibrálás is hiányzik, akkor nem sor 4 kell, hanem V2. Mondjuk egy HD. :) Kizárt, hogy bármilyen számítógépnek átadjam a vezetést.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz macskea #63 üzenetére

    "Hát igen. Akkor veszed észre először a rizsrakétát, amikor elsüvölt melletted. "

    ha nem mach 4 fölött két fényévvel halad akkor kiszúrom én városban és pályán is a tükörből főleg ha gyújt egy lámpát...

    "Akkor vagy biztonságban, ha vizsázol magadra, nem akkor ha bízol benne, hogy valami oknál fogva (fokozott zaj) majd mások vigyáznak rád."

    ma vagy 30 motorossal hozott össze a sor, ebből 20 biztos szuicid volt. én is motorozok tehát azért számítok én mindenre, de amikor a kiskörúton a tükörből látom hogy a két sáv között jön egy spori és kihúzok jobbra, egyébként is áll a sor, haladj ha már tudsz, majd két robogós sikítva fékez és endózik mert a barmok köztem és a parkolósáv között gondoltak elsurranni. és én voltam akkor is a paraszt persze. és ez reggel fél 8-kor volt még csak, az első kettő jelentkező. a maradék 18 közül volt talmácsit játszó szlalomester aki totál üres bal sávban megelőzött majd szűkre szabta az elém vágást és konkrétan ha nem satuzok elviszi a kocsi orrát, a piros lámpát meglátó visszakettő nyélgázt húzó, és a visszakettő nyélgázt se húzó, az egyirányúban szembejövő, és még sorolhatnám.

    félreértés ne essék. nem a közlekedési eszköz a hülye, a felhasználó az, és az ignoráló pöffeszkedő az kocsiban is az motoron is az lenne. ahogy az ugráló figyelmetlen barom az gyalog is úgy ugrál ahogy motorral, csak hamarabb állhasson már meg a pirosnál és mindenkinek lengethesse a brét az arcába hogy egyenesben húzásban aztán ő a pro, bár kanyarban még leszáll és tolja...

Új hozzászólás Aktív témák