Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz Cathfaern #20 üzenetére

    Az legalább akkora poén lenne, mint az internetadó... Vagy bőr alá/kocsiba/biciklibe ültetett nyomkövető csip

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

  • speed471

    aktív tag

    válasz Cathfaern #20 üzenetére

    Alapvetően bennem félelmet kelt hogy valaki mindent tudjon rólam vagy családomról, pedig nincs titkolni valóm.
    A baj itt a rossz oldalal van, rossz dolgokra is használhatják. Bárpedig 100% hogy fogják..
    Ha valakiről adatokat, kèpeket osztanak meg az elég gáz.. egy átlag ember nem veszi fel higgatlan le kezeli, de még is kellemetlen.
    Én is kütyü mániás vagyok. :)

    Ez ugyan olyan mint a legújjabb emberi robot kar.. Jó célra használják, de meddig? Amíg nem vagyunk felprogramozhatóak, nyilvàn ez màr sci fi pedig a valóságtól nem is áll messze.
    Egy pèldát hagy emeljek ki: ATOM.

    A törvényeket azt hadjuk itt Hun-ba.. Mindenki hozzánk jár lopni. :D

    Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

  • kameraman77

    aktív tag

    válasz Cathfaern #20 üzenetére

    Átlagembernek is nagyon megéri beruházni egybe... simán visszahozza az árát.. a légi felvétel eladható! sokan fizetnek érte - legális felvételekről beszélek természetesen!!!!!!!!!!..én esküvős felvételeket készítettem drónnal egy ideig, csak úgy "baráti" alapon :D ;) (if you know what I mean) mit mondjak, volt rá igény! és csak átlagember vagyok :)

    Amúgy 2 éve drónozok, eddig soha nem volt semmilyen konfliktusom belőle, inkább érdeklődőek az emberek, meg emailcímeket adogatnak, ha látják a drónt, hogy jujj küldjem már el a videót, mert szeretnék látni az utcájukat felülről, vagy éppen a parkban volt a kutyával és ha esetleg felkerül küldjem már el neki.. eddig negatív találkozásom nem volt...Egy Phantom 1-om van jelenleg GoPro 3-vel,és igaz amit fentebb írnak sokan, ilyennel bizony nem követsz senkit, mert elég hangos és max 10 percet repül biztonságosan! Meg nem úgy van, hogy hopp és repülsz is vele, tehát vérpistike bizony nem fog csak úgy besettenkedni az ablakodba, mert nekicsapja a falnak első szervuszra.. ja és időjárásfüggő is, bizony a legkisebb szél sem tesz jót ezeknek a gépeknek, stabilizál-stabilizál, de egyrészt k.rvára csökkenti a repülési időt, másrészt veszélyezteti a technikát a sodródás..(Viszont ezt a típust 2 templomtorony magasságba is fel tudom küldeni, szóval átlagemberként 'baráti" alapon már vettek ööö kértek tőlem felvétel útépítők és építkezők is! )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák