Új hozzászólás Aktív témák

  • marcee

    addikt

    Örülök ha fejlesztenek, csak be is kellene kötni az új csomagokat. Amióta felvásárolták a korábbi szolgáltatót nekem a 100/100-as csomagjuk van a pók utcai lakótelepen, óbudán. Elégedett vagyok vele, de minthogy alig drágább az 1Gb-es csomag, két éve (2016 jan.) benyújtottam az igényt a módosításra, felmérték, visszajeleztek, hogy műszakilag lehetséges, majd jelentkeznek. Nem jelentkeztek, nekem meg volt elég bajom, nem rugóztam rajta, hagytam, ahogy van. Most év elején (február) tettem egy újabb próbát, megint megrendeltem. Látták a rendszerben a korábbi igényt, de az már elévült, újra fel kell méretni. Most odáig sem jutottak el, hogy erről kiértesítsenek. Pár hete kiragasztották, hogy hálózatot fejlesztenek, elnézést a kellemetlenségért, de az emlékeim szerint a tv szolgáltatásra vonatkozott (jelenleg ethernet kábelen jön be a net a lakásba és külön koax-on a tv). Most nem tudom, hogy miért nem foglalkoznak a 2 hónappal ezelőtti megrendelésemmel, csak úgy elfelejtődött megint, vagy már olyan közel van, hogy behúzhassák közvetlenül az optikát, hogy nem akarnak a régivel szarakodni?

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák