Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    #63) Béééla Én nem kapok spameket :N Ha pedig úgy használják botnethez a gépem, hogy nem vehető észre, legyenek a vendégeim. Az én XP-m jól működik és a hónap végén lesz 5 éves!
    Amikor kijött a 7 vajon miért nem mondtam: De jó, nekem ez kell, pápá XP?? Bárcsak mondhattam volna! Na itt jön be a M$ felelőssége és a 8/10 vonallal csak tovább rontották a helyzetet. Sok 7 user sem váltott a "gyönyörű" metrós rendszerre és nem is fog 2020-ig. Vagy utána sem.

    (#65) arnyekxxx A biciklis hasonlatot arra értettem, hogy a Camping egy régi típus, a montain bike újabb. Szerintem a te hasonlatod sem jó, mert a fék és lámpa nélkül hajtók másokat is veszélyeztetnek, de az XP userek max önmagukat. Nem hiszek a botnetben. Majd ha lesz egy program, ami kimutatja :D
    Abban egyetértek, hogy átlag userek inkább használjanak friss OS-t és programokat, védelmet. De én tudom mit csinálok.

    (#73) Glenda A legjobb OS általában nem a legbiztonságosabb OS-t jelenti. Inkább a használata és felülete számít, és persze az, hogy jó-e arra, amire kell. Számomra az XP az eddigi legjobb windows. És úgy tűnik ez már így is marad, lásd 10 jövője. Ha valóban ez a vég, ilyen marad, a jövőben nem windows lesz az általános célú rendszerem.

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák