Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz gabor.79 #49 üzenetére

    Minden tekintetben rosszabb. Persze nem mondta senki, hogy ki kell kapcsolni a frissítéseket, de az is igaz, hogy XP-n eléggé jellemző volt a wuauclt processz több száz megás ram fogyasztása az SP3 utáni időkben, ezzel eléggé megakasztva a gépet, szóval a kikapcsolás adja magát...
    Egyébként fejlesztek PC oldali programokat is, ott előjönnek olyan problémák, amik egyik modernebb Windowsok esetében sem merülnek fel. Szóval a biztonság mellett a fejlesztés nehézségei miatt is teljesen érthető a váltás. Egy ilyen kaliberű programot ráadásul alaposan ki kell tesztelni amihez sok gép, sok óra kell.

    Amúgy ha személyes adatokkal dolgozó programom lenne, én sem bíznám rá a működést egy olyan oprendszerre, amit már a gyártója sem támogat. Őszintén szólva ezt a lépést már tavaly meg kellett volna lépni és ide értem a többi hasonló programot is.

    fordfairlane: biztos van sok előnye, de már nem annyira gyors a Chrome mint régen volt, ráadásul elég fapados... :)

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák