Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Zirowe #2 üzenetére

    A britek elég különcök és EU ellenesek a többi országhoz viszonyítva. Én azon csodálkozom, hogy még nem léptek ki.

    Thanos was right.

  • JetiRulez

    őstag

    válasz Zirowe #2 üzenetére

    Lehetséges, hogy az Én nézetem volna kissé régimódi? Nem érzem úgy, hogy az internet hozzáférésnek alapjognak kell lennie. Internet nélkül is el tudtam intézni az ügyeimet, mikor 2 hétig nem volt itthon. Nekünk még van itthon telefonkönyv, mert körzeti tudakozó füzet, stb. ilyen esetekre. Nem mentem át ismerősökhöz, hogy engedj már a géphez, hadd nézzek meg ezt-azt. És sokkal emberibbnek érzem, felhívni a hivatalt, mint írni egy e-mailt időpontkérésért.

    goshtone:
    Van egy olyan érzésem, hogy más fejlett országokban is élnek olyan emberek, akiknek egyáltalán számítógépe nincs otthon és itt nem a nyugdíjas korúakra gondolok. Személyes tapasztalatomat osztom meg. Volt/van pár osztálytársam, egyéb ismerősöm jeleneg is (többen 10-20-as éveikben), akik a számtech órán kívül sose ültek még számítógép előtt és nem is kívánnak szerezni otthonra, mert nem érezték szükségét és mindent el tudtak intézni anélkül is.

    Összegezve nem azt mondom, hogy ellen kell állni az világháló használatának, a technikai fejlődésnek, csak tudom, hogy van pár olyan ember, aki már pár óra-pár nap kimaradásért már pánikol (kivétel lehet egy vállalkozó, mert annak már tényleg szüksége lehet egy stabil kapcsolatra) és nem gondolkozik egy kicsit, hogy ezt másképp is lehetne talán, nem csak a gép előtt ülve. Én meg mondtam erre pár alternatívát (tel könyv, kisokos, stb.). És ez itt már nem is igazán ebbe a témába tartozó rész.

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Új hozzászólás Aktív témák