Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Verticoin

    junior tag

    válasz Cathfaern #224 üzenetére

    ez csak spekuláció amit írsz
    senki nem tudja mi lenne ekkor főleg azt nem mennyi lenne rögtön az értéke.
    ilyen alapon meg ha a dollárról holnapra kiderülne ugyanez akkor szintén kb. ugyanaz lenne, sőt minden mással akár autókkal, akár házakkal akár nőkkel, akkor azok is mind lufik? igaz utóbbinál erre most is van példa.
    Szóval megint olyan érvek hangoznak el, amik minden másra is érvényesek, nem csak a bitcoinra.

    A bitcoint nem én hasonlítom más valutákhoz, ezek a hasonlítások mástól hangoznak el lényegében azóta újra meg újra mióta a bitcoin létezik. én csak válaszolok ezekre, s arra igyekszem rávilágítani, hogy azért hibás az összehasonlítás, mert amivel a bitcoint támadják az érvényes a többi valutára csak nem ugyanúgy. ettől függetlenül szerintem az összehasonlítás hasznos, mert így mód van rá, hogy az is megértse mi az a bitcoin aki jelenleg nem érti még, csak ép rá kell világítani az összehasonlítás hibáira, a tévesen megfogalmazott részeire.

    a tőzsdepánik meg ép hogy nem bizonyult érvényesnek a bitcoinra az elmúlt évben. valahányszor kialakult egy tőzsepánik, a befektetők ráugrottak az értéktelenedő bitcoinra s megfékezték az értékvesztést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák