Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz philoxenia #6958 üzenetére

    Nézd,amikor Gtx970 vga-t lehet itt az aprón venni 60-65ezer forintért,(pont most van egy asus strix oc az aprón ami szimpatikus lenne)legjobb esetben van pár hónap gari rá,és természetesen ezeket az oc kártyákat,,egyáltalán nem volt húzva,,szöveggel árulják....Ugyan már...meg venti nélkül 45ezerért,és kihangsúlyozza a hirdetésben hogy semmiképp nem veszi vissza,de kifogástalan állapotban van...ne már...előtted 6 hozzászólással exlepra fórumtárs egy e5450-el használja,gondoltam megkérdezem a tapasztalatait,nem jött össze.Szeretnék 2-3év garis kártyát venni,és játtszani vele offline az újabb játékokkal,stabil 50-60 fps-sel fullhd felbontáson kompromisszumok nélkül.Nemérdekel hogy mennyi marad benne,de az igen hogy ezzel a procival ez elérhető egyáltalán,mert a cpuz validator honlapján 980ti kártyával láttam 4562.85mhz-es eredménnyel.
    http://valid.x86.fr/zj0fjp
    Gondolom ő sem az eredmény kedvéért rakta be azt a kártyát,mivel ahhoz semmi köze....Én csak alister tesztjére vártam,de sajnos ez sem jött össze.Majd lesz valahogy,keresgélek amíg nem találok ilyen teszteket,azt hittem itt végre összejön....Olyan nincs hogy nem lesz sehogy..

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák