Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior

    senior tag

    válasz Drenadar #12 üzenetére

    Hát pedig sikerült.

    Kicsit langyos csak nálam a One S. (28nm Krait S4).

    NFS 2 órán keresztül toltuk haverral. Simán jó.

    Samsung már melegszik és a Tegra 3 is. Pl. One X ami még gyorsabban is merül hála a 40nm Soc-nak.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

  • X-Master

    tag

    válasz Drenadar #12 üzenetére

    2 GHZ-es mobil? Az milyen? kicsit lemaradtam. Az One X-et (32 gigás fehér) futárral együtt 116-ért hozattam tavaly novemberben, akkor ennél olcsóbb, nagy memóriás tegrás gépet nem találtam. Mindenképp Tegra 3-ast vettem volna, azokból pedig úgy hallottam az összes forrófejű. Kb. 10 éve nVidia fan vagyok, nem volt kérdés, hogy akkor telefonban is a zöldek terméke kell (kicsit ironikus, hogy a zöldet a környezetbarátsággal kötik össze, az nVidia viszont pont lesz@rja, mindig nyers erőre megy, mint az izomautók) ráadásul az One X az eddigiek alapján a legszerethetőbb telóm, érdekesmód az üzemidővel sincs bajom, és van hogy egy hónapig ki se volt kapcsolva, nem fagyogat, mint a HD2, igaz az wm-es volt, legrosszabb döntéseim egyike, az One X-et viszont imádom, a melegedésen kívül nincs bajom vele. Ha pedig olyan tartós is lesz, mint a 6680-asom, akkor ezután is HTC-t veszek. Öreg Nokiám már a 8-adik évébe lép, és tökéletesen üzemel, még akkuja is eredeti és 4-5 napot simán bír.

Új hozzászólás Aktív témák