Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Cathfaern #50 üzenetére

    oké, jogos... de szerintem a cuccok irreálisan sokat tápolódtak... csak egy példa a (szerintem legjobb tbc-s caster sword-re) tempest of chaos, ezt meg hirtelen találtam 80-ra: fusion blade... még wotlk előtt játszottam, nem tudom, hogy ez-e a legtápabb, de gondolom a +40es enchant helyett is van még jobb is, tehát akkor még durvább a különbség... szerintem az is bennevan azért, hogy akik már elvesztették az érdeklődésüket, felkapják a fejüket azonnal... jól csinálják blizznél az ütemezést, mert közben azért fenntartják a hájpot is és folyamatosan megújítanak/friss tartalmakat tesznek a játékba... ezek közül engem rengeteg nem köt le igazán, de másokat meg igen... pont ezért írtam, hogy nem nekem való, mert túlságosan sok időt kellene rászánnom ahhoz, hogy olyan eredményes lehessek benne, amit elvárnék magamtól :) emiatt maradok inkább a single játékoknál, ahol akármikor nyomok egy save&exitet és folytathatom is ugyanonnan...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák