Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz johnyblaze #48 üzenetére

    Bő fél évet éltem, és jól éreztem magam. Mondam egy rossz szót is az emberekre en bloc :F ? A jogrendszerre mondtam.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • btprg

    senior tag

    válasz johnyblaze #48 üzenetére

    Amerikai sztereotípiák, pletykák:

    A filmek alapján az jön le, hogy ott az "egyetem" nem sokkal bonyolultabb, mint nálunk a középiskola. És nem is default hogy mennek oda, mert ha nem az állam legjobb géniusza az illető, akkor már a szülei gyerekkorától gyűjtögetik neki a pénzt hogy legyen miből mennie egyetemre.
    Ha valakivel 10 percet beszélgetnek az már a "barátjuk".
    Dokumentumfilmek alapján az állam simán hagyja, hogy középkori körülmények között tegyék tönkre gyerekek életét valláskárosult degeneráltak (amisok).
    Magasról szarnak a környezetvédelemre, azt hiszik hogy nekik jár az hogy V8 pickuppal járjanak a sarki boltba is, népbetegség az elhízás. Mások meg olyan csórók, hogy semmijük nincs, de szociális ellátórendszer híján oldják meg maguk.
    Gyakorlatilag nincs olyan hogy fizetett szabadság.
    Minden barom bármiért beperelhet, ha befekszik a kocsid alá és véletlenül rámész akkor beperel hogy nem jártad körbe a kocsit indulás előtt, és te veszted el az életed munkájának eredményét miatta.
    Az ország nagy területe miatt sok helyre nem jut el a kultúra, annyi a primitív barom mint égen a csillag, akik még beszélni se tudnak normálisan, az egész életüket leélik anélkül hogy betonútra lépnének.

    A valóság ennyire más?

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák