Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daenerys

    tag

    válasz madgie #51 üzenetére

    Mert ugye a Line, Viber, WhatsApp, crunchSMS, és a többi hasonló alkalmazást is olyan megterhelő volt letölteni és használni nekik, hogy a BBM-mel már nem is próbálkoznának a velem INGYEN kommunikálni szándékozó ismerősök. Reális pont!

    Rendkívül megterhelő a BBM letöltése és használata, de tényleg.

    Lehet, hogy le is telepítem Sachesivel, hogy véletlenül se használjam ezt a semmirekellő alkalmazást most, hogy megvilágosodtam a bölcsességed által. :DD

  • hermanyi

    őstag

    válasz madgie #51 üzenetére

    Mobilarénás cikkrészlet a BBm röl : "A várt siker nem maradt el, hiszen mindössze 8 óra alatt több mint 5 millióan töltötték le a csevegőszoftvert, mely 24 óra alatt már 10 milliósra bővült. A BBM 66 országban került az Apple App Store letöltési listájának élére, mely a következő napok során újabb régiókkal bővülhet"

    Én jó pár éve csak Blackberry-t használok volt több készülékem is . Az OS 10 nagyon jó szép használható meg minden ,de sajnos ép azt veszítette el szerintem ami a BB-t jelenti . Ez csak saját vélemény lehet kövezni meg stb, de nekem nem jött be igaz csak nyomkodni volt a kezemben Z is és Q is ,de nekem már túl csicsamicsa lett. (az is igaz gyűlölöm az érintőkijelzőt ,mert azt tapizom amit látni kell és egy jó körömpörkölt kajálás közben nem épp a legoptimálisabb dolog. )

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák