Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz Busterftw #33 üzenetére

    Nyugodt lehetsz hogy az FX-ekkek is ugyanolyan jól elvannak mint bármelyik másik procival. Csak az fps huszárok tolják ezt a mantrát, mert nekik semmi sem elég...2011-ben vettem az első FX procimat és csak idén cseréltem Ryzen-re. Intelesek élbolya hányszor is cserélt ezalatt?

    YT-n még mindig vannak tesztek FX procikkal, mert messze nem olyan szar mint amilyennek beállítják.

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Timer

    veterán

    válasz Busterftw #33 üzenetére

    A 7700K-val kapcsolatban nem volt még elég az a néhány hozzászólás, amit írtam? Na ugye. A többire meg már válaszolt az előttem szóló. Érdekes módon a Haswellt az ismerőseim között éppúgy cserélték az elmúlt évben, mint az efikszet. Mindkettő elavult szar lett mára, az meg felhasználás függő, melyik jobban.

    Az arcul köpés meg az volt, hogy az Intel nevetve emelhette volna a magszámot a fejlődés jegyében, hiszen érdemben konkurencia nem volt, bőven megvették volna áremelés mellett is a több magot a felhasználók. Ja várj, hát Ti örömmel fizettetek ugyanazért a négy magáért hosszú éveken át, pedig jobb esetben csak az IPC emelkedett, de sok esetben még az sem, csak csökkent két wattot a fogyasztás, meg nőtt három megahertzet az órajel. Érdekes módon a mobiloknál nem állt meg a fejlesztés, lehet azért, mert ott rá vannak kényszerítve a gyártók?

    Nem is értem, miért nen emelt magszámot az Intel, amikor ugyanazt a cuccot évekig árulhatta némi fingreszelés és marketing rizsa árán, mert a fanok ezért is hálásak. De igazad van, dögöljön meg az innováció, mindenre elég négy mag! Sőt, kettő, mert i3-ból vesznek a legtöbbet a szerény mintám alapján.

    De tudod mit, a legnagyobb baj még csak nem is ez. Sokkal inkább az, hogy mindeközben az árakat is úgy emelte, hogy a 40 ezres sávból egy i5 lazán átkerült szép lassan a 60-70 ezres sávba, mégpedig úgy, hogy egy 2-4-7 generáció között olyan nagyon nagy fejlesztés nem történt. Na látod, ez az igazán nagy arcul köpés.

Új hozzászólás Aktív témák