Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz lajthabalazs #20 üzenetére

    Nem tudom eldönteni, hogy ez most szarkazmus volt, vagy egyetértünk:
    "Tényleg hasznos, ahol víz nincs, kaja nincs, ott is segít az internet, akár vizet és élelmiszert találni, szervezni, termszteni..."

    Ugyanis igen, pont ez lenne az értelme, a kommunikáció könnyítése, ami alapján kialakulhatnak hálózatok, a kereskedelmi lefedettsége egy üzletnek drámaian megnőhet, gyak segíti a kínálat/kereslet egymásratalálását, tudást lehet cserélni/elérni, stb. Aztán persze lehet, hogy nem így lesz, sőt, ha csak 100ból egy ember rájön mire való és sikerül is kihasználnia, az már nagy szó, de akkor is beindulhat egy folyamat, aminek a végén ha nem is nyugati, de legalább alapvetően élhető szintre fejlődhetnek. :)

    Tech: ezen agyaltam én is, hogy nem lehet minden vevőnél precíziós lézercélzó, mert akkor elég durva költségek lennének. Akkor viszont érdekelne a hiányzó láncszem, meg hogy egyáltalán van-e már terv rá, hogy milyen eszközre menne egyáltalán a bitkolbász, annak az áramellátását hogyan oldanák meg, stb.
    Vagy a terv továbbra is 3g, csak épp felülről szórják, nem tornyokat építenek ki?

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • davidsone

    addikt

    válasz lajthabalazs #20 üzenetére

    Ja de NET az k*rvára kell...
    ...az amazonas közepére is fészbukot a benszülötteknek ;] GÁZ

    ...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz lajthabalazs #46 üzenetére

    Aki a facebook miatt még jobban elzárkózik a személyes kapcsolatoktól, és csak a virtuális térben barátkozik és kapcsolattart, az beteg, nem egészséges, és ennek nem a facebook az okozója, csak egy katalizátora. Ez viszont nem igaz minden emberre. Aki egészségesen, normálisan van nevelve, az többre értékeli a személyes kapcsolattartást, mint a virtuálisat.
    Az értékrendek borulnak nagyon, én azt látom. Olyanok vannak sztárolva a tv-ben és a neten, akikbe kb. belerúgnék, mert bunkók, önteltek, hazudnak, asszonyt vernek, stb. A társadalom mocska van piedesztárra emelve. És ezt látja a gyerek a tv-ben, mert a szülők meg annyit gurcölnek alkalmasint, hogy nem jut idejük szegényre, az meg a tv-n és a neten szocializálódik. Sokkal nagyobb itt a probléma, és pont nem a facebook ennek az okozója, vagy az internet.

    (#48) rii: Ezzel a hsz-el kb. 100%-ban egyetértek! :K Én sem szeretem minden téren a virtuális kommunikációt, mert nagyon könnyen lehet félreértésekbe bonyolódni a mimika, a hangsúly és egyebek hiánya miatt. A gyereknevelés kemény dolog, de már egy kis kedvencé is. Nekem sincs háziállatom pont azért, mert nem jutna szegényre elég időm, és nem akarom, hogy napi 8 órát otthon szenvedjen egyedül, míg a gazdi melózik. Az egyéb felelősségekre ki sem térek. És akkor egy gyerek meg? Napi 200%-os figyelmet igényel.

    A sárdobáló anyázó, politikai kommenteket, oldalakat meg elvből kerülöm, mert a 90%-uk csak balhékeltő, felesleges egymás tiprása, uszítása, stb. Hányingerem van tőlük.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák