Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz arnyekxxx #165 üzenetére

    Ilyet még mindig senki nem mondott, csak Te, de gondolom ez még mindig nem zavar. :(

    szerk: nagyon ki akarjátok húzni belőlem, vagy csak nem értitek amit eddig írtam, de akkor leírom konkrétan:
    Szerintem a jelenlegi generáció úgy kollektíve menthetetlen, legalábbis a realitás talaján maradva. Ráadásul ez nem is célja senkinek talán még marketing szinten sem.
    A következő generációból talán pár ember oktatásával és az internet nyújtotta kommunikációs eszközökkel (pl kapcsolatban maradhat a tanítójával azután is, hogy lejárt a kiküldetés ideje) van esély kicsit elmozdítani a dolgokat. Aztán az ezutáni generáció már hatalmas előnnyel indul akkor is, ha csak a fater tanítgatja a népet. Ezért írtam azt, hogy a középtáv is 50 év. Ezért írtam azt, hogy lehet, hogy élni fognak vele, és hogy szerintem jó ötlet a net, mert eddig még erre se volt semmi esély. És igen, lehet hogy kb XX század közepi szintre fejlődnek fel 80-100 év alatt, de az még minidig több/jobb, mint ahol most járnak, illetve amire most esélyük van.

    Persze ez továbbra is egy erősen optimista vízió, nem több, de erre már van esély. Nagyon kicsi, de van. Ez pedig pont ezzel a nagoyn kicsivel több, mint ami eddig volt. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák