Új hozzászólás Aktív témák

  • kutga

    nagyúr

    válasz Celtis #13275 üzenetére

    Megcsináltam.

    Először a grafikus felületen letiltottam mindent ami Transmission. A kliens beállításainál (még mindig a grafikus felületen) beállítottam a mappákat (minden esetben fontos a kis- és nagybetű, nem mindegy), ÉS ugyanitt kikapcsoltam a custom config fájlt.

    Ezután ssh-val belépsz a Pi-re (felhasználó: root, jelszó: openelec).

    cd /.kodi/addons/service.downloadmanager.transmission/resources

    A mappában kiadod a nano settings.xml parancsot.

    Az alábbi sorok érdekesek, ezek alap tartalmát kell megváltoztatni, a célmeghajtónak megfelelően (esetemben /var/media/MyPassport/Torrent):
    <setting id="TRANSMISSION_DL_DIR" type="folder" label="3121" value="" default="/var/media/MyPassport/Torrent" />
    <setting id="TRANSMISSION_WATCH_DIR" type="folder" label="3122" value="" default="/var/media/MyPassport/Torrent" />
    <setting id="TRANSMISSION_INC_DIR" type="folder" label="3123" value="" default="/var/media/MyPassport/Torrent" />

    Ismét, fontos a kis- és nagybetű, nem mindegy.

    Miután megvan, Ctrl+X-szel kilépsz, Y a mentésre, majd Enter. Visszalépsz a gyökérbe (cd ..)

    Ezután cd /storage/.cache/transmission

    A mappában kiadod a nano settings.json parancsot.

    Az alábbi sorok érdekesek, ezek alap tartalmát kell megváltoztatni, a célmeghajtónak megfelelően:

    "download-dir": "/var/media/MyPassport/Torrent",
    "incomplete-dir": "/var/media/MyPassport/Torrent",
    "watch-dir": "/var/media/MyPassport/Torrent",

    Miután megvan, Ctrl+X-szel kilépsz, Y a mentésre, majd Enter. Kiadod a reboot parancsot, grafikus felületen indítod a klienst.

    PC-ről webböngészővel belépsz az eszközre (pi ip:tm port), hozzáadod a kívánt torrentet és megy a dolog. A korábban letöltött anyagokat is felismeri, mehet a seed. :R

    [ Szerkesztve ]

    Let the Zone take me if I am.

Új hozzászólás Aktív témák