Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz k-adi #5571 üzenetére

    Jólvan ahogy látom ez a siege se lesz már a régi :D egyfelől érdekesek az új operátorok, végre tényleg valami új.. viszont talán túl új is.

    Vigil: Nem értem minek kell jelezni a fehér-csíkokkal hogy a közelben van az operátor. Pont az lenne a lényege, hogy amikor benyomja a képességét akkor eltűnik, de így akkor is tudod, hogy a közelben van ha nem is látod. Kíváncsi vagyok, hogy falon keresztül is érzékelhető lesz-e ez a fehér-csík dolog, akkor végképp értelmetlen lesz a képessége. Bár lehet, hogy cserébe kap egy erős smg-t mondjuk

    Zofia meg egy ash v2.0, sőt. Leszeded és felkel 1hp-val? lol
    (vajon van-e olyan keménycsaj, hogy Frost csapdájából is felkel? :DD )

    A hacker csaj meg Dokkaebi vagy mi a neve.. hát ott végleg elgurult a gyógyszer :D és persze totál op...
    Eddig ha meghalt valaki akkor annyi volt, de most már utólag is be lehet szopni... Cav-nak legalább élve kellett kifaggatni őket, ott volt kihívás, de itt valaki megöl valakit, majd ez odamegy és széthackkeli a védőket? wtf?? :D Én értem, hogy kell valami Valky counter, de.... na.. :D
    A telefoncsörgés az ötletes de hogy ebből mennyi WH gyanús kill lesz, azt már most garantálom :K (alig várom már a sok YT videót erről) :))

    Az meg, hogy a csajtesók egymás stunja kevésbé hat... hát nonszensz. Ennyi erővel akkor a britekre a smoke és még sorolhatnám... :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák