Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karesz0995

    tag

    válasz Beni97 #4484 üzenetére

    Nem ismered a pályákat, ennyi, de majd belejössz. Én 100-as szint körül kezdtem el "jól" játszani. Sokat segíthet az is ha pro játékosok streamjébe belenézel néha, hogy ők hogy játszanak rankedet.

  • Zedz

    addikt

    válasz Beni97 #4484 üzenetére

    Nem baj ha még nem megy annyira, párszor már írtam, hogy nekem pl. 60-70 óra után jöttek az első jobbnak mondható sikerek. Drónolni mindenképp érdemes, casualban annyira nem divat, rankeden egyenesen kötelező, mert itt ha rusholsz akkor maximum a netcode ment meg, mert a tapasztaltak azonnal leszednek. Ezért érdemes a PH! csapattal játszani, és nem muszáj a pre5. Ott nem kell spotolni, hanem szóban el tudod mondani mit látsz a drónnal. A drón is megmarad, a team is infót kap, win-win.

    > Mennyire érdemes itt egy operátorral jobban foglalkozni? Szóval hogy legyen pl egy ash-mute az az operátor akivel a legjobban megy?

    Ahogy érzed, bár én mindig azt javaslom, hogy pálya, játékmód, és csapat függő legyen a setup. Ez casuban annyira nem érvényes, de rankeden hatványozottan, mert ott Ti mondjátok meg védőként hol legyen az objective, illetve támadóként, hogy hol akartok kezdeni.

    És mint támadó, azért lehet sejteni hová viszik az objectivet. Pl. vannak közkedvelt helyek, mondjuk Chaleten a garázs, ahová tuti visznek Banditet és Mute-ot, akkor támadóként illik vinni Tatchert, Thermitet - Hibanát, mindent ami ezeken átmegy. És itt már pl. egy Ash lehet nem ér annyit, mert a csapat nem tud bemenni az objectivehez.

    Persze vannak általánosságban jó operátorok, mint mondjuk a Rook a Sledge és ezek, de ha a csapat úgy kívánja akkor helyezd a közös döntést az egyéni preferencia fölé. Max jelzed, hogy azzal annyira nem vagy jó, és akkor elviszi az aki meg igen. :))

Új hozzászólás Aktív témák