Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drr

    őstag

    válasz Brian_GT #25714 üzenetére

    Rövid leszek: k....ul nem értek veled egyet az X-szel kapcsolatban!!!
    Legtöbbször T-ban nem is látlak, se téged, se mást. De az X ha be van lőve, akkor 1értelmű, hogy ki mit csinál és hogy online vagy offline, meg játszik-e és mit...

    [ Szerkesztve ]

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz Brian_GT #25714 üzenetére

    Ezek szerint akkor "csak" én vesztettem L a személyes varázsomat, mert az utóbbi időben hiába írtam, h hol és meddig vagyok (sok* a 15-20 perc helyett 40-et is vártam), szó szerint nem jött a kutya sem! :(((

    Ilyen előzményekkel 1 idő után persze hogy LvesztM a lendületet és valahogy értelmetlennek tűnik még az is, h egyáltalán kiírjam (mert minek?)!

    +jegyzem: én eddig is és ezután is fogok :))ni minden nap, amikor csak van rá lehetőségM! :K

    Ezt írod: viszont ha ide mint mindig be van írva, hogy jönnék játszani van-e vki akkor ha van úgy is meglátszik mert jelzi előre valaki vagy ilyesmi.

    Igen én pontosan ezt szoktam tenni! kiírom, mikortól és hol vagyok! Ennek ellenére nem jött senki, volt olyan is hogy zsinórba 2 héten keresztül sehol senki!

    Természetesen nem tagadom, volt olyan is, h kiírtam és mégse voltam, mert közbe jött valami, amit nem tudtam előre. Ilyen helyzetben, ha tudtam ki is írtam, h sry! De volt olyan is, h nem volt rá lehetőségem sem és olyankor nem írtam ki! Ezekért +int csak sry! :(((

    [ Szerkesztve ]

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák