Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz drr #25709 üzenetére

    Igazán :N tudom, hogy lehetnék ennél interaktívabb (ha visszanézed, általában 10 HSZ-ből min. 4 (de van, h 5-3 :K!) az enyém, ami arról szól, h éppen mikor, hol vagyok)! :(((

    De tudod mit? Legyen nektek! Innentől kezdve amikor gép előtt vagyok benyomom az X-Fire-t!!! Ami +jegyzM egészen addig lesz benyomva, ameddig L nem kezdjük a :))ásokat, mert amióta nem használom, nem is lépett ki a GRID (nekem), amikor letettem a tálcára menet közben (akár több* is)!

    Most is be van! :K

    Ja! Ez =re csap a Win7 Professional profilomra érvényes, mert az Ultimate-re még nincs is feltéve :N! Köztünk legyen szólva, oda csak azt tettem fel, ami létszükséglet (A GRID-hez + videózáshoz + annak konvertálásához)! ;)

    Na tessék most már itt is fent van az X-Fire, sőt be is van kapcsolva (éppen Ultimate-ben vagyok), csak itt + a Tunngle nem indul L! :K

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák