Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz Ventur@ #24623 üzenetére

    Tegnap is hosszú órákon át próbáltuk. Már odáig jutottam, hogy a hálózat megosztását is Ngedélyeztem, tűzfalat kikapcsoltam, de azon belül is engedélyeztem, router beállításaiba betettem (TCP, UDP, ALL) mindenféle módon a 22209-es portot.

    Az eredmény minden variációban ugyanaz volt. A játékban nem látjuk egymás szeróit!:(((

    1 router nélküli közvetlen csatlakozásos próbában benne vagyok, de nem túl hosszú ideig, mert akkor a fiaim +esznek reggelire (15 és 17 évesek. Kilóra és magasságra is több már mind a 2 , mint én :K).

    A kapcsolat szintén Digi, 100/20-as TopNet, amiből általában ennyit mindig szokott hozni:

    :R

    Még annyit találtam (nem én, hanem dzsaver linkelte be), h van aki az 1.0.1.x verziót ajánlja. Nekem is van 1 régebbi verzió, csak annak + nem tudom a számát! :K

    Szóljatok, időpontot egyeztetünk és 15-20 perc szerintem Lfogadható lenne a srácok részéről is! :F

    X-Fire viszont be van nyomva! :C

    [ Szerkesztve ]

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák