Új hozzászólás Aktív témák

  • dargelot

    senior tag

    válasz ballazol #2471 üzenetére

    Frankfurt - 36
    Ireland - 55
    Rotterdam - 39
    Ez a 3 van bepipálva, Stockholm még 52-66 között ugrál, így azt nem is használom. Kipróbáltam a Bethesda launcherből a játékot, de ott sem jobb. Ott is és steam indításnál is egyből error 103 loading után, még a napi ajándékot sem tudom átvenni.
    Redditen azt írták, hogy akiknek a router portolás sem segít azoknak csak a VPN marad. Kaspersky Secure Connection-t használok, mert az benne van a vírusirtóban alapból, de mindig random servert ad. Valamikor Angol, Svéd, Ukrán szerót, így mondanom sem kell, a pingjeim óriásiak vele, de legalább be tudok log-olni. Ekkor kikapcsolom a Kaspersky Secure Connection-t, visszaállnak a pingek a fent írtakra, ámde játék közben gyakorta (3ból 1szer) error 1508-at kapok amivel vissza akarna dobni menübe de a loading képernyőnél ismét error 103 és bezárja a játékot. Adminisztrátorként van indítva minden, steam-en fájl ellenőrzés megvolt, tehát valamiért nem tudok a szerver portjára rákapcsolódni, de mint írtam nem egyedi probléma. Valami a játékban még nincs teljesen megoldva, tehát megoldás sincs felhasználói részről csak a VPN. Arra meg nem szeretnék áldozni egy ingyenes játéknál akkor sem ha már költöttem rá....
    Bármi tippet meghallgatok, mert játszani csak szeretnék. :F

Új hozzászólás Aktív témák