Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz varadigabor #6162 üzenetére

    A Walkera sem kapkodja el, az meg ilyen szakaszosan jön haza.
    Annyi jó bennük, hogy nem gondolkodnak sokat a leszállással, mert volt régebben olyan FW hogy percekbe telt mire óhajtozott leszállni.
    Ezen a gépen nekem nincs DVR felvevő, csak ami a szemüvegben van, annál kötöztem be az audió részt is hogy felvegye.
    De persze nem a legjobb mert rettenetes a háttérzaj, zúgás, stb.
    Na igen ez a videojel mizéria engem is bosszant nagyon, hogy az menne el előbb, holott a géppel még messzebb is el lehetne menni.
    Nekem repülő nem hiszem hogy lesz valaha is, én a koptert használom úgy. :D

    (#6161) Peaceliker:
    Jól néz ki hogy olyan lapos a gép, nekem soha nem jön össze ilyenre. :D
    Azért azokkal a randa kötegelőkkel nem annyira csini, igazán vehetnél már egy csomag normálisabbat.
    Na meg azok a propok sem a legszebbek, sőt talán nem is annyira jók(nálam biztos nem jönnek be).
    Persze tudom te nem fotózáshoz (is) építed, hanem inkább őőő... összetörni? ;]

    Jaj a Martian II vázhoz láttam BG oldalán jó erős alsó és felső platnit(3mm és 2mm), amivel tankosítani lehetne, mert így túl könnyű. :U

    Ehhez 4 motor+4 ESC+1 antenna kellene meg 4 szivacs az aljára és kb. repülhetne is, de nem úgy lesz az biztos. :DDD
    Ezek csak úgy bele vannak rakva, próbálgatom hogyan lenne jó.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák