Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz Peaceliker #4354 üzenetére

    A váz miatt (ZMR150) ami max rárakható prop a 3545 BN 2-es vagy 3545x3-as BN ezek is csak úgy, ha az első/hátsó merevítők ki vannak véve(most első verzió van rajta).
    Nagyobb semmiképpen sem férne el, mert összeérnének, így is vagy 5mm van csak közöttük.
    A súlya 1000mA Dinogy 265g, a 2S 1200mA-el meg 234g ebben benne van az FPV kamera is(4,5g :-)), tehát minden.
    Nagyon nem is mentem vele, egyrészt nem szoktam, másrészt azt sem tudtam hogy repül-e normálisan.
    A max Throttle nem érte el a 60%-t sem, igaz ezzel már bedőlt ahogy csak tudott Angle módban, és jó 2 perc múlva 11.0V-al szálltam le, ami visszaugrott 11,6-ra utána.
    Az OSD-n látni hogy milyen gyorsan zuhan be a fesz. :F

    Ez a fajta DVR ahogy én észrevettem elég sokat ehet, mert a KDS szemüveg 1S aksival ment, és a 2000-es akkut elég hamar bedöntötte mikor több felvételt is csináltam.
    Mondjuk az az aksi hamar meg is adta magát, egyszerűen az egyik töltés után úgy járt mint a mohó tehén a vizes lucernában. :D
    Most 2x800-as régi 1S aksi van összekötve(1600mA 3.7V) hogy legyen valami, na meg ez befér a régi helyére.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák