Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz GreenIT #1733 üzenetére

    Ööö... hmm... hát figyi, akkor én is picit más hangnemre váltok.

    1. Jóhiszeműen és a részleteket mellőző kérdésre próbáltam, próbáltunk segítséget, de legalább tippeket adni, amelyre mindössze önérzetes és kioktató stílusban sikerült reagálni.
    2. Ne te mondd meg légyszíves, hogy mit csináljak, esetleg gondoljak, ne gondoljak, stb. Köszi. A mondatom második felét láthatóan nem sikerült elolvasnod és/vagy értelmezned. Ha eddig nem jött volna át, igyekeztem azt sugallni, hogy mennyire nem jó, hogy az említett gyerek nem tud a témában kielégítő anyaghoz jutni, és még felnőtt segítségre sem számíthat. Ha ennyiből sem érted, akkor nagyon sajnálom. Elsősorban a gyereket...

    Egyébként ismételten sikerült újabb infót csepegtetni (amiről eddig nem tett említést ugye senki), miszerint oktatáshoz kellene/kellett volna mindez, és nem mondjuk a gyermek saját, privát használatára... E mellé odatenni a kioktató stílust is, hát, köszi... Infók hiányában továbbra is nehéz bárkinek is segíteni, de részemről itt most akkor leszálltam erről a vonatról.

    Szerk.: Arról pedig továbbra sem tehet senki, hogy magyar nyelven csupán annyi az elérhető (tan)anyag, amennyi...

    [ Szerkesztve ]

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák