Új hozzászólás Aktív témák

  • Vieron

    tag

    Sziasztok!

    Nos tegnap meglett a PS3 SS12 Gb. Beüzemelésnél mindjárt volt két likra futás.

    Első, hogy összerakom, HDMI kábel összedug, bekapcsol. TV írja, 720*576 50Hz, de kép nincs.
    Na mondom fasza, Scartos kábel előszed, azzal összeköt TV-vel, jön is a kép hogy HDD-t talált, másoljon-e, mondom ja, azért van bent a HDD.
    Aztán jött a meglepi, kb 70% -nál System too hot, kikapcsol. Mondom fasza, kikaptam egy hibásat, de azért hagyom fél órát hűlni.
    Második próbánál elment 30%-ig, aztán hatalmas hangrobbanás keretében beindult maxon venti, azóta is megy, de kicsit fura volt, ez normális, vagy valami gebasz van?

    HDD formázás után rákérdezett, hogy akkor talált a HDMI-n eszközt, használja-e. Mondom jah, azért van ott.
    Fel is rakta szépen 1080p 60 Hz, Scartról jel eltűnik, mondom fasza, kikapcsol, scart leszed, visszakapcsol minden oké.

    60 Gb HDD-re felfért a Far Cry 3, DD Dark Arisen és az X-Com, van még 22 Giga szabad. Uncharted 3-at el se kezdte leszedni, mondván nincs elég hely.

    A konzolvilágról meg nem tudom kinek mi a véleménye, de nálam beszedtek pár fekete pontot.

    A Sport Champions 2 bundle náluk úgy nézett ki, hogy 12 GB SS alapgép, mellé zacskóban 2 Move controller, szintén zacskóban a kamera, meg mellé a játék.

    Se karpánt a kontrollerekhez, se Move lemez.

    Azt meg már mer meg sem említem, hogy amikor az ajándék HDMI kábel után érdeklődtem, akkor közölték hogy nincs készleten zacskós kábel, dobozosat meg adnak, bocs...

Új hozzászólás Aktív témák