Új hozzászólás Aktív témák

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz DM-Fan #20900 üzenetére

    És a PS3 pl. milyen volt, amikor indult? Alig volt rá valami játék, nagyon nehezen indult be a dolog. A Sonynak nem hiszem, hogy jót tenne egy új generáció. Vagy nagyon húzós címekkel kéne kidobni, minimum fullhd felbontással. De ahhoz hogy normális játékok legyenek rá, brutál minőségben, más architektúra kell. Ha meg PC közelibb lesz, esélyes, hogy könnyebben lehet törni. A PS3 egyedül azért érte meg akkor az árát, mert tudott Bluray-t, az akkori BD házimozi lejátszók áráért, kaptál vele együtt egy komplett PC-t (linux), és nem kellett kidobni a régi játékaid sem (PS1/PS2). Az utóbbi kettőt kivették, csak úgy... A bluray meg egyértelmű, hogy benne lesz a 4-ben, de addigra már nem lesz újdonság (már most sem az.) 20-ezerért már írót kapsz, simán a pár évvel ezelőtti dvd áron mozog már az egész. Nem lesz akkora újdonság a PS4 szerintem, mint amilyennek várjátok. Főleg, hogy minimum 2 évig meg sem merném venni. Egyrészt úgyis irreális áron fog startolni, másrészt ki tudja miket igérget megint a Sony, amiket: 1. Nem valósít meg. 2. Csipkebokor vessző. 3. Sosem lehet tudni mikor vesznek el olyan funkciót, amit alapból úgy vettél meg, hogy a konzol része és beletartozik az ára. SZVSZ a Sony nagyon elcseszte ezzel, mert nagyon sokan nem fognak bízni az új generációnál sokáig. Még azt is esélyesnek látom, hogy befürödnek vele. Meg egyébként is, amikor kijött a PS3, elég sok idő kellett, hogy leváltsa a PS2-t (még játékok is sokáig jöttek ki rá.) Szerintem itt 3-4 éven belül nem kell várni semmiféle csodára. Addigra meg olyan CFW-k fognak kijönni, hogy végre nem csak egy agyonkorlátozott doboz lesz a tévé mellett, hanem mindene ki lesz használva, amire amúgy képes lenne. Láttátok hogy begyorsult az egész, miután mindig volt apró haladás a dologban. 3-4 hónap alatt az 20ezres modchiptől és a 3.41-es firmwaren futó játékoktól eljutottak a készülő CFW-ig, linuxszal (slimre is), stb. 3 napja van meg a rootkey, és már megy a GT5 törés, már kész egy beta firmware, és már modchipekre sem lesz szükség. Higgyétek el, nagyon sok újdonságot fogunk még hallani szerintem ilyen téren, és nem biztos, hogy ez olyan rossz lesz a Sony-nak. Elvégre akik eddig is megvették a játékokat (köztük én is), azok továbbra is meg fogják. De sokkal több érdeklődő lesz a konzol iránt, ha majd mindenki látja, hogy mit lehet kihozni majd belőle otthoni keretek között. A PSP-nél is ugyanez történt, csak sokkal kisebben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák