Új hozzászólás Aktív témák

  • SSP33DY

    aktív tag

    Csumi Csajok! :DDD
    Lacika útállak :DD :D :)) :O :O Szal tennap' megen' rászántam magam egy kis hajcihőre :P Kicsit "autózgattunk.." Lacika megmutatta mit felejtettem el.. :R Van mit behozni.. mint aki most kezdte a PT-t..hehe Kár hogy a pratice-árt nem jár semmi.. csak a szám :(((

    Speedbug.. igenis van! Nekem 2-szer bejött!! Csúnyán megnyertem vele a versenyeket...De ha másnak is néha bejön, akkor én nyomjak disconnectet??Mer' húdeqrvabecsületes akarok lenni.. ;]
    Na mind 1.. én mentem rookie-val 1.04-es kör után fél tankkal 57mp.-et is.. Nagy kaland.. utána 59mp, és a következő kör megint 1.03 volt.. se előttem, se mögöttem senki, nem volt ACC csajom.. nem mentem falnak..szal' ehhez nem lehet mit hozzáfűzni.. Aztán nekem pont fordítva sült el a dolog, minél többet voltam a szerveren, annál jobban akadt.. Mondjuk xar a netem.. lassú fos téonlájn.. Az FPS-ekre pedig nem panaszkodhatok, hiszen a gépemem 2 PT-is bőven elmenne.. :B :B szerintem.. Szal FPS-nek semmi köze.. Ami 100%, ha vétlen vagy TA-ban, és seggbevernek, vagy oldalba, akkor autómatikusan gyorsulsz!! Ez 10-ből 10-szer bejött!! SŐT ha valakik az élen draftolnak mint állat, azokat is utoléred.. :(( Sorolhatnám még.. de minek :P Imádom ezt a gammát, így szar ahogy van, de a mienk, és "ingyé" van.. akkor meg? :C :R :P

    EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

Új hozzászólás Aktív témák