Új hozzászólás Aktív témák

  • barcalaci84

    őstag

    válasz neilszab #1799 üzenetére

    Szabi! szerintem is próbálgasd még , mert nekem így 2 nap után nem várt mélységeit fedte fel szimuláció terén...
    próbáltam párszor az elmúlt években és akkor kb hasonlóan vélekedtem róla , hisz csak felületesen próbálgattam meg általában ...nem is állítgattam nagyon...

    az ffb itt teljesen máshogy működik ahogy más játékokban megszokhattuk....pl ugye AC-ban szerintem nagyon jó és egyszer beállítod és kb ugyanúgy működik minden autónál...
    itt autónként külön érdemes utánaállítani ahogy észleltem...sőt ha változtatsz az autó setupján akkor megint máserők jönnek át a kormányra, akkor is érdemes utána is állítani az ffb-n...ki kell tapasztalni , de szerintem van benne perspektíva...az egyik csúszkával pl azt lehet szabályozni h sokkal több visszajelzés jöjjön az útról, buckákról, pocsolyákból...:)vagy pl olyat h a gumira ható mondjuk oldalirányű erőknél h jelezzen....

    páran itt leGridezték stb... nagyon nem értek egyet...ahiogy Szabi is írja itt azért rendben vannak a kanyarsebességek, alul/felülkormányzottság... a GRid csaqk a csapatásról szól és a versenyélményt adja át...
    itt azért úgy érzem bőven van mélység a játékban és rengeteg állítási lehetőségben és talán még a felszínt karcolgatom...

    persze minden csoda 3 napig tart (ma van a harmadik nap ) és lehet ma rájövök h tévedtem:)

    de abban kb biztos vagyok h egy 32-60 fős dinamikus időjárással megfűszewrezett hosszú akár több órás, esetleg pilótacserés versennyel olyat is tudna adni akár a szimulátoros rétegnek is amit más program nem....
    ha minden igaz akkor itt komolyan menedszelni kell a gumihőmérsékletet (a különböző játékmódokban is más pl h milyen gyorsan lehet üzemi hőfokra felmelegíteni...), óvakodni kell a tűlhevüléstől és nem csak a guminál stb...

    és még egy hatalmas plusz pont: a kuplungkezelés
    itt nem olyan megbocsájtó mint AC-ban...ráadásul jól kezeli autónként...az űrhajóknál nem kell , de ahol kell (nem csak H-soknál egyébként)ott nagyon pontosan kell csinálni...
    simán lefulladhat az ember, akkor újra kell indítani a motort és normálisan kuplunggal kell elindulni...
    apróság , de jó h megcsinálták...

    AC fanboyként ennyi jutott most hirtelen eszembe pozitívan a játékról:)

Új hozzászólás Aktív témák