Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz pmonitor #16315 üzenetére

    1) Pont leszarom, az egeszrol uvolt, hogy egy gusztustalan "moneygrab", es biztos vagyok benne, hogy ezzel az egyetem is teljesen tisztaban van. Sot, nagyon, de nagyon meglepne, ha a profok nem morognanak az egeszre. Bar az igaz, hogy egy bootcampnel/OKJ-nal azert biztos jobb. De ez nem nehez, mert hoszabb is.
    2) Nyilvan, hiszen ugy van bereklamozva, hogy olcsobban es gyorsabban kapsz egyetemi diplomat. Ami legyunk joindulatuak, es nevezzuk egy feligazsagnak. Az se lepne meg, ha tobb jelentkezo lenne ra, mint a sima bsc-re. Plusz olyan szempontbol backupnak jo otlet is lehet, hogy ha valaki nem kerult be pontokkal a sima bsc szakra, akkor elkezdi ezt, megcsinal egy evet, aztan valt bsc-re.

    +1: Siman el tudom am kepzelni, hogy ezt az egeszet nem azert hoztak letre, merthogy jajj az OKJ-k meg a bootcampek elveszik a tehetseges diakokat, hanem azert, mert kicsontoztak az allamilag tamogatott egyetemi letszamokat, es ezzel probalnak tuzet oltani. Aztan ugyis olyan lemorzsolodas van, hogy majd szepen lassan terelik a diakokat a bsc fele, amikor mar van hely boven.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák