Új hozzászólás Aktív témák

  • pmonitor

    aktív tag

    válasz K1nG HuNp #17836 üzenetére

    >azota nem olvasom ezt a topicot miota letezel

    Azóta lehetsz boldog ember, amióta nem olvasod. Amíg olvastad, addig elég boldogtalan lehettél... :DDD

    >mindig rajtad megy a frocsoges

    Hát igen. Jobb lenne, ha a programozók nem velem foglalkoznának, hanem mondjuk minta/példa kódot adnának/tennének közzé. Mert ugye a programozás kimenete kétféle lehet: az elkészült bináris file(.dll, .exe), vagy forráskód(script nyelvek esetén nyilván csak ez utóbbi). De ehelyett csak rizsa megy. Ahhoz meg nem kell programozónak lenni. Rizsázni még én is tudok. De amikor pl. azt a kódot kellene optimalizálni, mint amit betettem ide, akkor meg csak nézegetnek. Mondjuk azért így is lehet tanulni némelyikből. Pl. dqdb hozzászólásából is. Még akkor is, ha csak kötekedés volt a célja(nekem teljesen mind1, hogy milyen okból ír valaki, csak hasznosat írjon). Amiket martonx írt, azok is hasznosak voltak(bár ha odafigyeltem volna, akkor ezek nekem kapásból mentek volna, de hagyjuk meg neki az örömöt). Aztán Fire/SOUL/CD hozzászólásából is lehet tanulni(mivel problémamegoldó gondolkodást tükröző hozzászólás volt). Szóval sztem. ehhez hasonlóknak kellene lennie a hsz-eknek/diskurzusoknak. Mert amikor arról megy a vita, hogy mindenképp ragaszkodni kell-e a "prof" által mondottakhoz, vagy a "nagykönyvben" leírtakhoz, vagy pedig a gyorsaság érdekében áthághatunk-e 1(esetleg több) ilyen szabályt, az sztem. jó vita. De amikor olyant ír vki., hogy 1 programozónak nem muszáj produktumot adni - na akkor tudnám lekaparni a falat(persze idézőjelesen - mert természetesen ettől még tudok aludni). Vsz. 1 magát fórumozó programozónak természetesnek kellene, hogy legyen, hogy minta/példa kódot adjon(hogy helyes utat mutasson az általad ugyebár csak "fórumos vérpistikék" -nek nevezett emberkéknek - is). De ki tudja miért nem foglalkoznak vele? Talán csak egyszerűen félnek attól, hogy vki. kritikát mond/tanácsot ad nekik az esetleges kódjukhoz? Pedig az én példámon is látszik, hogy ez a programozás velejárója.

    http://www.bferi.hu/download.php ; http://bferi.hu/egyeb.php

Új hozzászólás Aktív témák