Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz Morris #11 üzenetére

    Képzeljétek. Tegnap este éjfél körül pont elfogyott a cigim. Nah mondom merre menjek, mert most nekem kell egy cigi!
    Kimentem a Duna Pláza melletti MOL tipusú benzinkúthoz. Mondván csak nyitva van. Nyitva is volt. Viszont azzal a lendülettel jöttem kifelé, mint ahogy bementem. Ugyanis az eladó csóka, a kis seggfej, olyan hirtelen kitessékelt egy laza ''nem vagyunk nyitva, nem látod?!'' felszólítással, hogy néztem furcsán.
    Na mondom fasza. Mehetek a Tesco-ba. Elzúztam gyalog Magyarország nagysikerű hipermarketjébe. Bemenvén az áruházba az orromból kikívánkozó zöld drótot vágtam el, ami az út alatt fagyott állapotban volt megtalálható. 2 pénztár nyitva. Nem voltak sokan.
    Kecses mozdulattal leemelem a cigit a polcról, majd beállok a sorba. előttem kijelenti a kisasszony, hogy be kell zárni a kasszát.
    Mondom ezt a retkes cigit kifizetem és utána felőlem az egész Tesco-t bezárathatja!
    Mire ő: Nem, ezt most neki be kell zárnia.

    Remek, mondom.
    Átpártolok a másik kasszához. 1 perc múlva ismerős csengés éri a fülemet: Rózsika, zárd be a kasszát. Mondom ilyen nincs.
    Ott álltam hasonló cipőben a sorstársaimmal, kik egyenként a hipermarket kitalálójának édesanyját szólítgatták ráncos, ugyanakkor gyilkos tekintettel.

    Ahh, kifizettem a cigit, kimentem, rágyújottam. Visszaballagtam a koliba.
    Leállítottam gépet. Elaludtam!

Aktív témák